Slovenský jazyk Český jazyk

Dovolenka bez cestovky ponuka služieb

Dovolenka na mieruPonúkame Vám všetky služby pre zabezpečenie Vašej pohodovej dovolenky na jednom mieste. Kompletný výber z dostupných zájazdov cestovných kancelárií, ako aj ich čoraz obľúbenejšiu alternatívu, rezerváciu jednotlivých služieb pre Vašu individuálnu dovolenku. Získajte vlastnú nezávislosť pri cestovaní výberom zájazdu, či zakúpením jednotlivých služieb priamo u našich starostlivo vybraných a renomovaných partnerov. Zarezervujte si zájazdletenky, ubytovanie, transfery, prenájom auta, nezabudnite sa poistiť a prežite Vašu pohodovú dovolenku. Cestujte slobodne s ponukou na mieru a často aj s významnou finančnou úsporou.


Ponuka našich služieb pre Vašu dovolenku na mieru

Dovolenka bez cestovnej kancelárie

Ak radi dovolenkujete individuálne, na vlastnú päsť, ponúkame kvalitné služby našich partnerov pre zabezpečenie dovolenky na úrovni za dostupnú cenu. Objednávate vždy online, hradíte bezpečne platobnou kartou cez zabezpečené pripojenie. Cestujte flexibilne vo Vami zvolenom termíne a často i výhodnejšie.

Dovolenka za poznaním

Ak Vám nevyhovuje program organizovaných zájazdov, nechcete sa ničím viazať a chcete poznávať krajinu kam cestujete s dostatkom času na všetko, čo Vás zaujíma, máte možnosť rezervácie jednotlivých služieb podľa Vašej požiadavky.

Predĺžené eurovíkendy

Ste príliš vyťažený a stačí Vám predĺžený víkend pri mori, chcete navštíviť známu metropolu, či pamiatku? Nie je nič jednoduchšie ako objednať online letenky, prenájom auta a ubytovanie.

Ponuka dovolenky na mieru

Ak nemáte čas na vyhľadávanie ponúk a organizáciu Vašej cesty, vyplňte prosím žiadosť o ponuku na mieru, zašlite nám ju. My Vám vypracujeme itinerár šitý na mieru. Poskytneme každému klientovi individuálny servis a flexibilitu v cestovaní.

Zájazdy z aktuálnej ponuky cestovných kancelárií

Na jednom mieste, Vám ponúkame denne milióny zájazdov cestovných kancelárií. Výber Vašej dovolenky z aktuálnej kompletnej ponuky dostupných zájazdov na trhu. Vyberte si podľa Vašich preferencií odletu:


Naše odporúčania pri individuálnej dovolenke bez cestovky

Upozorňujeme, že individuálna dovolenka môže priniesť nezávislosť, nevšedné zážitky, často i finančnú úsporu, ale aj nepredvídateľné riziká. Ak chcete cestovať na vlastnú päsť, musíte sa s nimi aj sám na mieste vysporiadať. Najrizikovejším faktorom je letecká doprava a to zmeny letových časov, zrušenie letov, krachy leteckých spoločností, počasie, štrajky, živelné udalosti...Letenku kupujte vtedy, ak je cena pre Vás prijateľná. Zakúpenie ďalších služieb ako ubytovanie, transfer, prenájom auta odložte na menej ako 14 dní do dátumu odletu. Po tomto termíne máte nárok, v prípade zmeny termínu letu, na kompenzáciu. Tá Vám vynahradí prípadné straty. Vyberajte si ďalšie služby s nízkym alebo žiadnym storno poplatkom. Radi Vám poradíme.
Letná dovolenka
Krajina
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Kontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 907 123 346
+421 905 316 611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.ulm.sk   Vytvoril: Polaris