Slovenský jazyk Český jazyk

O cestovnej agentúre Amazing Tour

Poznávanie Indonézie, sopka Rinjani, LombokSme skupinka cestovateľov, ktorú spájajú cesty za poznaním a dobrodružstvom. Keď nám začala byť ponuka našich cestovných kancelárií príliš úzka, skúsili sme cestovať na vlastnú päsť. Časom sa z toho stala takmer posadnutosť, zistili sme, že cestovaním na vlastnú päsť toho spoznáme a zažijeme oveľa viac. Máme dosť času na miesta, ktoré nás zaujímajú, sme neviazaný programom cestovnej kancelárie, termín závisí len na našom rozhodnutí a samozrejme, v neposlednom rade často aj ušetríme.

Získali sme pri našich cestách veľa skúseností a kontaktov, o ktoré by sme sa s Vami chceli podeliť, preto sme sa rozhodli založiť vlastnú cestovnú agentúru. Viac informácií o niektorých našich dobrodružstvách, rady a tipy z našich ciest nájdete na našom blogu.
Našim cieľom je poskytnúť každému klientovi individuálny servis a flexibilitu v cestovaní.

V cestovnej kancelárii si môžete zakúpiť balíček služieb /zájazd/, ktorý väčšinou zahŕňa letenky, transfer, ubytovanie, poistenie a delegáta. Musíte sa ale prispôsobiť vopred danému termínu a programu zájazdu.

Naša agentúra Vám ponúka zakúpenie ktorejkoľvek z uvedených služieb  to online. Môžete si ich jednotlivo zakúpiť u nás, alebo priamo u našich partnerov. A poskladať si svoju dovolenku podľa vlastných predstáv, prípadne zakúpiť kompletný zájazd.
Letná dovolenka
Krajina
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Kontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 907 123 346
+421 905 316 611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.ulm.sk   Vytvoril: Polaris